MENU

{17} Poczucie sprawczości (I)

2213
0

To właśnie Ty zdecydowałeś – wybrałeś WSZYSTKO to co wydarza się w Twoim życiu. I w każdej najdrobniejszej chwili decydujesz o tym co cię spotka. Wszechświat w swojej perfekcyjnej ofiarności spełni wszystkie Twoje prośby, zrealizuje każdą myśl wzmocnioną emocją, każde spójne z Tobą pragnienie.

Dzięki temu tylko Ty i właśnie Ty możesz dać sobie wszystko to czego potrzebujesz – całą miłość na jaką zasługujesz; pełnię życia w przepływie a więc i zdrowiu, zachwyt obfitością, najgłębsze i najprawdziwsze doświadczenie w działaniu.

Tylko Ty sam ofiarujesz sobie uwagę, ciszę i skupienie, którego potrzebujesz. Tylko Ty dajesz sobie wszystko to czego pragniesz. Nikt inny.

A zatem: Wybieram siebie!

I wybierając siebie wybieram wszystko to, czego potrzebuję i to czego pragnę. Wybieram radość. Wybieram spełnienie. Wybieram obfitość. Wybieram zdrowie.

W takt naturalnego podnoszenia Twojej wibracji – częstotliwości myśli, emocji i podejmowanych działań – odgrywają się stare struktury niemocy trzymające nas w zaprzeczeniu, w którym dojrzewaliśmy wybierając lęk, smutek, ból, brak i rozczarowanie – wybierając je poprzez próbę od nich ucieczki.

Teraz masz już jasność, że to tylko doświadczenie i aż doświadczenie! I nie ma w nim powinności, nie ma poprawności, nie ma przymusu, nie ma kary i karmy, nie ma winy, i nie ma wstydu – jest po prostu ścieżka którą podążasz – ścieżka świadomości. I decydujesz o niej na bieżąco – w każdej chwili poprzez podejmowane każdego dnia niezliczone decyzje.

Wybieram zatem na poziomie nadświadomości. Wybieram świadomie i nieświadomie. Wybieram na poziomie umysłu – myśląc i emocji – czując. Wybieram na poziomie ciała wykonując ruch.

Czerpiąc z niczym nieograniczonego morza wyborów wybieram każdy krok, realizując potencjał istnienia w tańcu melodii przestrzeni.


Warto zajrzeć i tu:
Sięgając po(moc)


Zapraszam do kontaktu lukasz@nowespojrzenie.pl